golf caddy GPS,Golf GPS


golf GPS | Status | Register | Upgrade |
Když zaregistrujete svůj Sonocaddie V100 můžete si vybrat z dvou níže uvedených možností.Tyto plány jsou navrženy, aby vyhovovaly vašim individualním potřebám. Můžete změnit nebo upgradovat vaše členství během chvilky za menší poplatek. Pro příjem GPS signálu, nahrávání nebo hraní vašich hřišť není požadováno žádné členství.
Typ členství
Package Par Member Birdie Member
One-time Subscription Fee Ne $29.95
Roční členství Ne Ne
Stahování hřišť                     Prvních 5 hřišť zdarma
                    $5 pro každé další hřiště
$29.95 for worldwide
Místo k uložení v členské složce N/A 30 hřišť
Počet hřišť uložených ve V100 10 hřišť 10 hřišť
Záruka 3 měsíce Prodloužená jednoroční záruka
Sonocaddie V100 členství nejsou přenositelná, nevratná a nemohou být rozdělována za účelem nákupu nových členství
 
 Členství
  Přístup k hřištím po celém světě
S dvěmi členskými plány máte přístup k 22,000 hřištím po celém světě a máte možnost si je stáhnout do vašeho Sonocaddie. Informace o hřišti vám poskytnou přesnou vzdálenost k cílům a pomohou zlepšit vaši hru.
  Snadný přístup k informacím o hřišti
S příjemným rozhraním je snadné nainstalovat Sonocaddie V100 software a spojit vaše Sonocaddie V100 s PC. Když se zaregistrujete a přihlásíte do systému (log in), může přidat, nebo odstranit některé hřiště z vaší V100 nebo ve vašem paměťovém prostoru (storage space) v členské složce (membership folder) jediným kliknutím.
  Osobní paměťový prostor
Sonocaddie membership plans poskytují osobní paměťový prostor v členské složce (membership folder),kde můžete nastavit hřiště, která často hrajete. Tento paměťový prostor pro nejméně 10 z vašich oblíbených hřišť závisející na tom, který plán si vyberete. Je to rychlé a jednoduché pro stažení a spravování všech informací o hřišti.
  Online zákaznický servis
Máte problémy s používáním Sonnocadie nebo se stahováním hřišť?Náše profesionální a přátelské oddělení pro péči o zákazníky vám pomůže najít řešení pomocí online Membership Service.
 

Various Sonocaddie range finder benefits available after your register for V100 membership.

golf caddie,Golf GPS
Main / Company / Product / Course / Member / Support / Buy Now / Contact Us