golf caddy GPS,Golf GPS


Electronic Golf Caddy

Mise firmy Sonostar je dodávat zákazníkům nejpokrokovější golfové GPS technologie a výborný zákaznický servis. Naše golfové GPS vylepší vaše herní výsledky a zvýší vaše potěšení ze hry.

Progamové prohlášení podniku
V Sonostar usilujeme o to, abychom byli nejlepší, co se týče kvality výrobků a vývoje nových produktů. Průkopnické myšlenky a inovace, to jsou věci, které nám dávájí schopnost konkurovat ostatním. Sonostar je skvělý developer technologií se silným finančním zázemím, to nám umožňuje trvale udržovat naši konkurenceschopnost.
Filosofie společnosti
Sonostar, leader na poli golfových GPS systémů, zaměstnává nejtalentovanější výzkumníky a vývojové inženýry, aby Vám přinesli tu nejnovější GPS technologii a další, s tímto související mikroporcesorové výrobky. Sonostar byl založen s představou o vytváření cenově dostupných mikroprocesorových výrobků, navržených pro sloučení vyspělých technologií se sportovními aktivitami, aby pomohli hráčům dosáhnout lepších výkonů.

Služba zákazníkům je naše nejvyšší priorita. Sonostar se zaměřuje na doručování výrobků nejvyšší kvality a bezúhonný servis zákazníkům, kteří si zakoupí naši GPS, včetně USA, Evropy, a Asie. Neustálým zkoumáním golfu se Sonostar zaměřuje na to, abychom Vám vytvořili podmínky pro nejlepší hru, a abychom vám pomohli zlepšit vaši hru.


Děkujeme za Váš zájem o výrobky Sonostar. Zjistěte více o našich golfových GPS navigacích prohlídkou našich stránek.

golf caddie,Golf GPS
V300 Úvodní / Společnost / Výrobek / Hřiště / Člen / Podpora / Koupit nyní / Kontaktujte nás / Site Map