golf caddy GPS,Golf GPS


golf GPS | Status | Register| Upgrade|

Připojte se nyní ke členství Sonocaddie Golf GPS abyste si více užili hru s lídrem v elektronických golfových GPS! Při registraci můžete zvolit jednu ze tří možností uvedených níže. Jsou uzpůsobeny vašim individuálním potřebám. Kdykoliv můžete vaše členství upgradovat za malý poplatek. Není vyžadováno žádné členství pro příjem GPS signálu, vlastní záznam hřiště ani pro hraní vlastních hřišť. Pro možnost použití námi vytvořené barevné 3D grafiky ovšem musíte zvolit jednu ze tří nabízených možností.

Typ členství
Package   Par Member Birdie Member Eagle Member
Celoživotní * předplatné (See Note*) Ne $29.95 $49.95
Roční členství   Ne Ne Ne
Stahování hřišť Tuzemsko Prvních 5 hřišť zdarma
$5 pro každé další hřiště
Neomezeně
Neomezeně
Celosvětově
$ 5 for each
Neomezeně
Místo k uložení v členské složce
Data hřiště
N/A
30
60
Prohlížení výsledku hry
N/A
100
100
Prohlížení skórkarty
N/A
100
100
Počet hřišť uložených ve V300 Data hřiště
30
30
30
Prohlížení výsledku hry
100
100
100
Prohlížení skórkarty
100
100
100
Záruka   3 měsíce Prodloužená jednoroční záruka Prodloužená jednoroční záruka
Sonocaddie V300 členství nejsou přenositelná, nevratná a nemohou být rozdělována za účelem nákupu nových členství.
*Lifetime znamená životnost pro jednoho uživatele, který výrobek zakoupil. Dodateční uživatelé si musí zakoupit své členství za výše uvedených podmínek.
Tato strana platí pouze pro Sonocaddie V300. Máte-li jiný model, vraťte se prosím na www.sonocaddie.cz a vyberte si váš model.
 
 Členství
  Přístup k hřištím po celém světě
S třemi členskými plány máte přístup k 22,000 hřištím po celém světě a máte možnost si je stáhnout do vašeho Sonocaddie. Informace o hřišti vám poskytnou přesnou vzdálenost k cílům a pomohou zlepšit vaši hru.
  Snadný přístup k informacím o hřišti
S příjemným rozhraním je snadné nainstalovat Sonocaddie V300 software a spojit vaše Sonocaddie V300 s PC. Když se zaregistrujete a přihlásíte do systému (log in), můžete přidat, nebo odstranit některé hřiště z vaší V300 nebo ve vašem paměťovém prostoru (storage space) v členské složce (membership folder) jediným kliknutím.
  Osobní paměťový prostor
Sonocaddie členské plány poskytují osobní paměťový prostor v členské složce (membership folder),kde můžete nastavit hřiště, která často hrajete. Tento paměťový prostor je pro 30-60 vašich oblíbených hřišť, závisející na tom, který plán si vyberete. Stažení hřišť a spravování všech informací o hřišti je rychlé a jednoduché.
  Online zákaznický servis
Máte problémy s používáním Sonnocadie nebo se stahováním hřišť?Náše profesionální a přátelské oddělení pro péči o zákazníky vám pomůže najít řešení pomocí online Membership Service.
golf caddie,Golf GPS
V300 Úvodní / Společnost / Výrobek / Hřiště / Člen / Podpora / Koupit nyní / Kontaktujte nás / Site Map